در آموزشگاه ما استاد شوید

با ما دانش خود را فراگیر کنید.

اگر توانایی آموزش دوره‌های مرتبط با انبار را دارید شما می‌توانید بدون هیچ هزینه‌ای با نام‏‌نویسی در سایت آموزش آنلاین انباریار، علاوه بر کسب درآمد در پیشرفت دانش و آگاهی انبارداران کشورمان نیز سهیم باشید.

چگونه استاد شویم ؟

ما همراه شما هستیم.

اگر در تهیه دورههای آموزشی مشکلی دارید، کافی است در سایت ما به رایگان به عنوان استاد نام‏نویسی نموده تا پس از تائید صلاحیت، دوره آموزشی رایگان به همراه نرم‏افزارهای مورد نیاز برایتان ارسال گردد. همچنین می‏توانید بدون نام‏نویسی با ارسال ایمیل و پرداخت مبلغی به مراتب کمتر از دیگر سایتها این دوره آموزشی را دریافت نموده و آموزش‏های شخصی خودتان را تهیه کنید.

تعهدات خاص مدرسان

۱- شما تابع تایید انباریار هستید، که تنها براساس صلاحدید خودمان به شما می‌دهیم یا از شما می‌گیریم.
۲- برای تمامی محتوایی که به وبسایت ارائه می‌دهید، تهیه هر نوع مجوز مورد نیاز به عهده شماست، همچنین شما متعهد می‌شوید که هیچ بخشی از محتوای ارائه شده، شامل حق مالکیت معنوی شخص دیگری نباشد.
۳- شما معلومات، اعتبارنامه‌ها و تخصص لازم، شامل تحصیلات، تعلیمات، دانش، و مهارت‌های مربوطه را برای تدریس و ارائه خدمات مورد نظر از طریق سایت و محصولات آن را دارا هستید.
۴- شما وارد هیچگونه فعالیتی نمی‌شوید که باعث شود انباریار وادار به کسب مجوز یا پرداخت هرگونه حق امتیاز به شخص ثالثی گردد.
۵- پاسخ گویی به پرسش های مربوط به دوره آموزشی به عهده شما بوده و هیچ پرسشی نباید بیش از ۴۸ ساعت بدون پاسخ باقی بماند.
۶‌- انباریار تمام یا بخشی از محتوایی که بر روی وبسایت در دسترس کاربران قرار داده شده را جز به صلاحدید خودش حذف نمی‌کند.
  • سهم مشارکت شما به یکی از چهار شکل زیر محاسبه و پرداخت می گردد:

 

الف) اگر مطلب آموزشی بطور اختصاصی برای سایت انباریار تهیه شده باشد (لوگوی سایت در فیلم دیده شود) و در سایت دیگری ارائه نگردد ۸۰% فروش سهم شما است.

ب) اگر مطلب آموزشی بطور اختصاصی برای سایت انباریار تهیه شده باشد (لوگوی سایت در فیلم دیده شود) و در سایت دیگری ارائه گردد ۷۰% فروش سهم شما است.

ج) اگر مطلب آموزشی بطور اختصاصی برای سایت انباریار تهیه نشده باشد (لوگوی سایت در فیلم دیده نشود) و در سایت دیگری ارائه نگردد ۶۰% فروش سهم شما است.

د) اگر مطلب آموزشی بطور اختصاصی برای سایت انباریار تهیه نشده باشد (لوگوی سایت در فیلم دیده نشود) و در سایت دیگری ارائه گردد ۵۰% فروش سهم شما است.

برای آغاز در زمان عضویت در سایت گزینه "می‌خواهم استاد شوم." را تیک بزنید. پس از آن با ورود به سایت وارد پنل مدیریت خود می‌شوید و آنجا می‌توانید دوره خود را برگزار نمائید.
اگر مشکلی داشتید با ما در میان بگذارید.


منتظر شما هستیم!
Please ورود؟ to send your request!