قوانین حفظ حریم خصوصی

امنیت و محرمانگی:

ما برای پیشگیری از، سوءاستفاده و یا دستکاری غیر مجاز اطلاعات کاربران و مشترکین وب‌سایت و حفظ حریم‌خصوصی آنها، از معیارهای امنیتی فنی مناسبی جهت حفاظت از اطلاعات تحت کنترل خود استفاده می‌کنیم. همچنین تمامی اطلاعات موجود در وب‌سایت متعلق به کاربران نیز در محیطی امن نگهداری و استفاده می‌شوند. اطلاعات مشترکین، کاربران و اطلاعات مربوط به نحوه استفاده آنها از وب‌سایت به هیچ‌عنوان به شرکت‌های تبلیغاتی یا اشخاص جانبی به منظور مصارف تبلیغاتی، تجاری و بازاریابی قرار نخواهدگرفت. ما به هیچ‌عنوان اطلاعات شخصی شما را بدون هماهنگی با شخص شما در اختیار هیچ شخص یا شرکتی قرار نخواهیم داد.

اطلاعات بدون نام و مشخصات:

ممکن است در جهت بالا بردن ترافیک وب‌سایت برخی گزارشات از فعالیت کاربران تهیه و در اختیار برخی وب‌سایت‌های خاص از جمله موتورهای جستجو قرار گیرد. ما تعهد می‌کنیم که در این گزارش‌ها هیچگونه اطلاعات شخصی مربوط به کاربران وب‌سایت قرار نداشته‌باشد.

سایر اطلاعات ارائه شده توسط شما:

در برخی از قسمت‌های وب‌سایت ( تالار گفتمان و بخش نظرات) شما می‌توانید نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نموده و با ما همکاری اطلاعاتی نمایید. به این نکته توجه داشته باشید که هرگونه اطلاعاتی که در این قسمتها مطرح شده‌باشد به منزله اطلاعات عمومی در نظر گرفته می‌شود و شما باید در هنگام استفاده از این امکانات به انتشار اطلاعات شخصی خود توجه لازم را داشته باشید پس خواهشمندیم به هیچ عنوان اطلاعات شخصی خود را در مکانهای ذکر شده ارائه ندهید.

پیام های پیشرفت وب سایت:

ما برای کاربران وب سایت بصورت زمانبندی شده اطلاعاتی از قبیل: امکانات جدید وب سایت، مقالات و آموزش های جدید و اطلاعاتی از این قبیل را ارسال می کنیم. این اطلاعات صرفا زمانی برای شما ارسال می شود که شما درخواست این سرویس را داده باشید و در صورت عدم تمایل شما به دریافت اینگونه اطلاعات می تواند به قسمت تماس با ما در وب سایت مراجعه کرده و درخواست عدم ارسال مطالب را به مدیران وب سایت ارسال نمایید.

بروز رسانی واصلاح اطلاعات:

اگر قصد تغییر یا اصلاح اطلاعات شخصی خود در وب سایت را دارید، کافی است پیامی متنی با ذکر مورد دقیق تغییر درخواستی و بصورت شفاف در قسمت تماس با ما برای مدیریت وب سایت ارسال نمایید.